Jdi na obsah Jdi na menu
 


About Sarah

27. 2. 2007
Sarah Connor

ObrazekObrazekJméno: Sarah Gray (Connor je umělecké jméno)

Datum narození: 13.6. 1980

Místo narození: Delmenhorst, Německo

Hvězdné znamení: Blíženci

Stav: vdaná za Marka Terenziho

Děti: syn Tyler, dcera Summer

Rodiče: Soraya, Michael

Sourozenci: Anna-Maria, Marisa, Lulu, Valentina, Robin

Domácí zvíře: kocourek Mino

Výška: 178cm

Barva očí: zelená

Barva vlasů: blond

Velikost bot: 40

Váha: 60 kg

Hobby: zpívání, kino, jízda na koni, tanec

Tetování: záda- osm čínských znaků (mír, pravda, Bůh, láska, rodina, hudba, slunce, energie), ruka- iniciáli svého muže (MET)

Sarah Connor má čtyři sestry a jednoho bratra. Už když byla malá si hrála na zpěvačku. Už od 16ti let posílala své nahrávky do různých vydavatelských společností, ale až ve 20ti letech se jí povedlo zaujmout vydavatelskou společnost Sonymusic, která když slyšela její nahrávky s ní okamžitě podepsali nahrávací smlouvu. A tak Sarah nazpívala pilotní píseň Let´s Get Back To Bed- Boy ve spolupráci s raperem TQ. Tato píseň se stala okamžitě hitem a trhala rekordy ve všech hitparádách. Sarah se stala první bílou soulovou zpěvačkou. Tím to ale nekončilo. Sarah vydává své debutové album s názvem Green Eyed Soul, které se stalo třikrát zlatým za 450 000 prodaných nosičů. V roce 2002 následovaly další mega úspěšné hity French Kissing a From Sarah With Love. Singlu From Sarah With Love se dodnes jen v Německu prodalo přes 75 000 nosičů. Singl se stal v Německu trojnásobně zlatým a dalších úspěchů dosáhl v Rakousku a ve Švýcarsku. Pomocí singlu From Sarah With Love se Sarah rychle proslavila i ve zbytku Evropy. V březnu roku 2002 byla Sarah nominovaná ve třech kategoriích na prestižní cenu Echo. Cenu si však odnesla jen jednu v kategorii Zpěvačka- Rock/Pop.

Téhož roku na podzim vydává Sarah další singl ve spolupráci s raperem Wyclefem Jeanem. Nazpívali tak hit One Nite Stand, který pokračoval v úspěších předchozích singlů. Netrvalo dlouho a Sarah vydala druhé studiové album Unbelievable. Další singl z nového alba se stala balada Skin On Skin, která se záhy dočkala stejného úspěchu jako From Sarah With Love. Následovalo spousta úspěchů a Sarah dostávala jednu cenu za druhou. Stala se nejoblibenější zpěvačkou v Německu a vždy byla nominována do více kategorií. Sarah prožívala svůj sen z dětství, který se stal skutečností. Poté Sarah natočila další hity- He´s Unbelievable a Bounce- který Saru proslavil v USA. Ve svém soukromém životě se Sarah zamilovala do zpěváka Marka Terenziho se kterým pak čekala syna Tylera. Ještě předtím Sarah stihla vydat singl Music Is The Key. Poté Sarah natočila v pořadí třetí studiové album Key To My Soul. Singl Music Is The Key proslavil Saru po celé Evropě.

V lednu roku 2004 Sarah porodila zdravého syna Tylera. Poté Sarah s Markem nazpívali novou verzi hitu Just One Last Dance. V létě téhož roku se Sarah vdává. Na podzim Sarah vydává svůj nový singl Living To Love You, kterou si každý okamžitě zamiloval.

V roce 2005 Sarah vydala album Naughty But Nice, které se stalo v Německu za jediný den zlatým. A Sarah vydává další singl From Zero To Hero k filmu Roboti, ve kterém Sarah namluvila jednu robotí slečnu. Na léto Sarah připravila se svým manželem Markem realitishow s názvem Sarah & Marc In Love, která se stala velice oblíbenou. Konec roku se nese ve stylu Vánoc a Sarah vydává své vánoční album s názvem Christmas In My Heart.

V roce 2006 se Saře narodila holčička Summer. Šest dní po porodu lékaři zjistili, že se Summer narodila se srdeční vadou. Summer musela na operaci. Nyní je už zdravá. V zimě Sarah vydala singl The Best Side of Life a vánoční DVD Christmas In My Heart.

Nyní Sarah pracuje na novém albu, které by mělo vyjít na jaře.

Zajímavosti o Sarah:

První auto: černý Fiat Punto

První polibek: ve 14ti letech

První výstup: se sborem na konzertě s Michaelem Jacksonem

První parfém: LULU od Cacharel

První práce: v domě módy Oili

Nejoblíbenější film: Hříšný tanec

Nejoblíbenější seriál: Ally McBeal

Nejoblíbenější CD: Ecleftic- Wyclef Jean

Neoblíbenější zpěvák/zpěvačka: Aretha Franklin, Michael Jackson, Missy Elliot

Nejoblíbenější pití: voda

Nejoblíbenější zmrzlina: citronová

Nejoblíbenější sladkost: čokoláda

Nejoblíbenější parfém: Victoria´s Secret- Breathless

Nejoblíbenější kniha: Pope Joan

Nejoblíbenější herec: Robert De Niro

Nejoblíbenější auto: Porche

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Absolutely free economic guidance

(DavidRek, 29. 6. 2022 10:38)

You are simply fed up of working so very hard for the very little benefit you obtain. You desire you can have your freedom back as well as do what you intend to do when you wish to do it.

But what can occur if you don't decide to change? You will not have the ability to up your life. Your dreams will never ever come true.

The time is now for you to take control of your own financial potential. Own your own life as well as stop living like a servant to your boss with our FREE guide. Get going right away as well as figure out exactly how simple it might be to maintain the way of life that you should have.

Check it out, it's entirely free of cost >>> https://4dct.short.gy/gigantic.financial_guide_ <<<

Free of charge business training courses

(Johnsip, 29. 6. 2022 9:44)

You are simply exhausted of functioning so very hard for the small reward you obtain. You wish you could have your flexibility back and also do what you want to do when you intend to do it.

Yet what can take place if you don't decide to change? You won't have the ability to up your life. Your dreams will certainly never come real.

The moment is now for you to obtain control of your own monetary potential. Own your very own life as well as stop existing like a servant to your boss with our free of charge guidebook. Get started right now and also figure out how simple it might be to enjoy the life that you are entitled to.

Check it out, it's entirely no cost >>> https://4dct.short.gy/successful_financial_guide <<<

Automate any task on the Internet

(Waynenem, 28. 6. 2022 14:49)

Does a lot of time go to routine?
Lots of ideas, but no time to implement them?
No time to study programming, but you want to automate everything?
Spending a lot of money on programmers and freelancers?
Can you program, but tired of catching requests and digging in scripts?
Then this program is for you! https://clck.ru/reABP

301 Moved Permanently

(JasonIcoma, 28. 6. 2022 1:40)

301 Moved Permanently https://www.amazon.com/Canned Fruit, Preserves, and Jellies: Household Methods of Preparation/dp/B09ZCW3M3T - Show more>>>

Выкуп автомобилей GMC в СПБ

(AndrewPef, 25. 6. 2022 21:17)

https://vukypavto.ru/ - Быстрый выкуп зологовых авто марки Zastava модели Manta, 2006 года выпуска, тип кузова универсал с объемом двигателя 1388 коробка передач механическая в Питере.

Выкуп автомобилей Fiat в СПБ

(Stanleydub, 25. 6. 2022 16:31)

https://www.vykup-avtospb.ru/ - Быстрый выкуп кредитных автомобилей марки Invicta модели 05, 1999 года выпуска, тип кузова лимузин с объемом двигателя 1174 коробка передач вариатор в Питере.

We are seeking brand-new employee [SPOT DEAL]

(Nathansip, 23. 6. 2022 22:48)

Our service is increasing so we are in the demand for more remote employees.

What you will certainly be doing: As a real-time chat assistant you will certainly be paid to reply to live conversation messages on a service's website or social media sites accounts.

This includes:

- answering client inquiries,
- supplying sales links,
- and providing price cuts.

Full training is provided so you don't require any kind of previous relevant experience. Agreement length: No set term

Rate: $0.50 for every min ($ 30 per hour).

Skills/background required:.
- Should have a device able to gain access to social networks and also site chat features (Phone/Tablet/Laptop).
- Have the ability to function separately.
- Capacity to closely adhere to offered steps as well as guidelines.

Trusted web link.

Hrs weekly: Flexible.

Location: Remote work online (preferred).

For additional information: https://4dct.short.gy/nice.social_jobs

We are looking for brand-new team members [JOB DEAL]

(Nathansip, 23. 6. 2022 10:32)

My organization is increasing in size so we are in the demand for more remote employees.

What you will certainly be doing: As a live chat aide you will certainly be paid to respond to live conversation messages on an organization's internet site or social accounts.

This consists of:

- answering customer questions,
- supplying sales web links,
- as well as using discounts.

Complete training is provided so you do not need any kind of previous relevant experience. Agreement length: No fixed period

Price: $0.50 for each minute ($ 30 per hr).

Skills/background required:.
- Have to have a device able to gain access to social media sites and internet site conversation features (Phone/Tablet/Laptop).
- Be able to work individually.
- Ability to closely comply with offered steps and guidelines.

Trustworthy web link.

Hours weekly: Flexible.

Location: Remote job online (favored).

For more details: https://4dct.short.gy/clean.social_jobs

займ на карту без процентов рф

(Patricklgpf, 23. 6. 2022 3:25)

Добрый день господа!
Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт https://dengi-do-zarplaty.ru/
Чтобы оформить деньги в долг, вам не нужен специальный пакет документов, достаточно только паспорта. Это выгодно отличает микрофинансовые компании от банков в, которые требуют собрать несколько бумаг, на подготовку которых уходит пара дней.В заключение стоит сказать, что взять средства в МФО — простой и быстрый способ решения денежных проблем. Компании предоставляют множество заемных линий для людей с разными возможностями, поэтому вы обязательно найдете подходящий вариант. Главное — грамотно распорядиться займом и не тратить деньги на ненужные вещи.

Vou 3 Uzpj Jm

(HywDEFZ, 22. 6. 2022 21:08)

https://topregabalin200.top

We are looking for more remote workers

(EltonRek, 21. 6. 2022 14:36)

Our business is expanding so we are in the need for more remote workers.

For more information: https://bit.ly/remote_jobs_offer

Law Firm Turkey

(LawFirmtr, 21. 6. 2022 2:43)

Law Firm Istanbul Turkey Immigration Law Firm
https://www.wiklundkurucuk.com/

Лучшие проститутки индивидуалки Москвы

(Pleskoben, 19. 6. 2022 12:41)

Проститутки индивидуалки
Лучшие проститутки индивидуалки Москвы
ФИО: Плесско Ирина Павловна
Адрес:
1) Московский Улица Бианки Д.11 П.5 Эт.6 Кв.289
2) Москва Кутузовский Проспект Д.9К1 П.4 Эт.9 Кв.128

Дата рождения: 16.10.1994
Моя почта: usha-ira@bk.ru
Мой телефон: +7 967 244 76 16 / 8 (967) 244-76-16
Мой ВК: https://vk.com/id7657556

О себе
Милая и обаятельная.. мое молодое, упругое тело ждет ласки и страсти ..очень жду в гости или приглашения )

Лучшие проститутки индивидуалки Москвы

(Pleskoben, 18. 6. 2022 23:30)

Проститутки индивидуалки
Лучшие проститутки индивидуалки Москвы
ФИО: Плесско Ирина Павловна
Адрес:
1) Московский Улица Бианки Д.11 П.5 Эт.6 Кв.289
2) Москва Кутузовский Проспект Д.9К1 П.4 Эт.9 Кв.128

Дата рождения: 16.10.1994
Моя почта: usha-ira@bk.ru
Мой телефон: +7 967 244 76 16

Test, just a test

(Richardhoope, 18. 6. 2022 11:00)

la pregunta Excelente

Que respuesta simpГЎtica

https://mixfilesmaker.com/

XEvil 5.0: Byl vydán nejlepší program pro řešení captcha !!!

(Ritaet533, 18. 6. 2022 1:20)

XEvil 5.0 automaticky řeší většinu druhů captchas,
Včetně takového typu captcha: ReCaptcha-2, ReCaptcha-3, Hotmail (Microsoft), Google, Solve Media, BitcoinFaucet, Steam, +12000
+ hCaptcha podporováno v novém XEvil 6.0! Stačí vyhledat XEvil 6.0 na YouTube

Máte zájem? Jen google XEvil 6.0
P.S. Zdarma XEvil Demo je k dispozici !!

Taky, do 20. června je k dispozici Obrovská sleva: -30%!

XEvil.Net

Zkontrolujte nové video na YouTube:
"XEvil 6.0 <Beta>1] + XRumer multhithreading hCaptcha test"

zaymer-otzivy.ru

(Larryzew, 15. 6. 2022 9:30)

https://zaymer-otzivy.ru/

Перевозка лежачих больных

(TimothyBip, 13. 6. 2022 7:01)

Коммерческие перевозка беззащитных больных в течение Москве — очень востребованная юруслуга у родственников людей со ограниченными перспективами, пожилых бабушек и дедушек, инвалидов. Народная скорая помощь чи автомобиль страх приедет, разве что недвижимому человеку требуется заскользить на обследование, в течение больницу ко медицинскому, на оттяжка на частичный пансион чи срочно нужно на вокзал или аэропорт. То-то встает вопрос — как транспортировать маломобильного пассажира? Чтобы настоящего буква предложениям столичных жителей платные отрасли медицинского также автосанитарного такси.


служба перевозки лежачих больных
https://moskva-perevozka-bolnyh-24.ru/

является СМИ и не имеет прав аккредитованного ресурса

(MichaelMes, 12. 6. 2022 22:41)

Новостным сайтом не может считаться первый попавшийся ресурс. В соответствии с законом «О средствах массовой информации», принятым в последней редакции Государственной Думой РФ 3 июня 2011 года, для регистрации сайта в качестве СМИ его владельцы должны подать соответствующее заявление. При отсутствии регистрации Роскомнадзора, сайт юридически не является СМИ и не имеет прав аккредитованного ресурса.

https://ruposters.ru/news/money

мкк займ

(Patricklkkz, 12. 6. 2022 9:06)

Добрый день уважаемые!
Есть такой интересный сайт https://dengi-do-zarplaty.ru/
Чтобы оформить деньги в долг, вам не нужен специальный пакет документов, достаточно только паспорта. Это выгодно отличает микрофинансовые компании от банков в, которые требуют собрать несколько бумаг, на подготовку которых уходит пара дней.В заключение стоит сказать, что взять средства в МФО — простой и быстрый способ решения денежных проблем. Компании предоставляют множество заемных линий для людей с разными возможностями, поэтому вы обязательно найдете подходящий вариант. Главное — грамотно распорядиться займом и не тратить деньги на ненужные вещи.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »